TDI Mixed Gas CCR
Najbliższy termin: 14.11.2023
Cena kursu: 7400 zł
TDI Mixed Gas CCR
Opis kursu

Kurs TDI Mixed Gas CCR Diver to Twoje kolejne kroki w nurkowaniu z półzamkniętym obiegiem powietrza (CCR), dające możliwość eksploracji na nieco większe głębokości. Jako TDI Nurkujący z Dekompresją na Powietrzu lub Helitrox z CCR, ten kurs otwiera przed Tobą drzwi do nurkowania z mieszankami gazowymi.

Podczas tego kursu będziesz korzystać z najnowszej technologii CCR, która pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego gazu i zapewnia optymalną mieszankę oddechową, niezależnie od głębokości, utrzymując stałe ciśnienie częściowe tlenu (PPO2). Podczas nurkowań Twoim instruktorem TDI będzie przekazywanie wszystkich niezbędnych umiejętności do prowadzenia nurkowań z CCR, wykorzystując hel jako gaz rozcieńczający i poziomy tlenu sięgające nawet 16 procent przy maksymalnej głębokości 60 metrów / 200 stóp.

Kurs TDI Mixed Gas CCR Diver to Twoja szansa na poszerzenie swoich możliwości i eksplorację podwodnego świata na jeszcze większe głębokości. Wraz z postępem w swojej przygodzie nurkowej, zyskasz pewność siebie i umiejętności, które pozwolą Ci na bezpieczne i satysfakcjonujące nurkowania z półzamkniętym obiegiem powietrza, wykorzystując mieszanki gazowe dostosowane do Twoich potrzeb.

TDI Mixed Gas CCR
Wymagania

1. Minimalny wiek 18 lat

2. zalogowanych 50 godzin rozłożonego na minimum 50 nurkowań na konkretnym rebreatherze. Nurkowania muszą być głębsze niż 9 metrów / 20 stóp, co najmniej 20 musi być głębsze niż 30 metrów / 100 stóp, a co najmniej 10 nurkowań wymagających stopniowej dekompresji. Jeśli nurek ma 50 godzin na innej jednostce CCR uznanej przez TDI, wymagane jest tylko 25 godzin/25 nurkowań, aby znajdować się na konkretnej jednostce.
Crossover

Przed wskaż dowód co najmniej 10 zarejestrowanych nurkowań CCR w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

3.Być certyfikowanym na poziomie TDI Air Diluent Decompression Procedures Rebreather/ TDI CCR Helitrox Diluent Decompression Procedures Diver kurs lub równoważny z agencji uznanych przez TDI

TDI Mixed Gas CCR
Przebieg kursu

Wody otwarte

1. ćwiczenia na wodzie otwartej mogą być wykonane z diluentem powietrznym

50 m holowanie po powierzchni nurka CCR musi zostać ukończone przed przeprowadzeniem nurkowań szkoleniowych z rozcieńczalnikami z mieszanym gazem

2. Minimum 360 minut nurkowań na wodach otwartych do ukończenia w ciągu minimum 6 nurkowań, w tym 1 konfiguracji sprzętu i nurkowanie z diluentem  powietrza do maksymalnie 40 metrów / 130 stóp i minimum 60 minut.

3. Wszystkie kolejne nurkowania mają być wykonywane  stopniowo w stopniu nie większym niż 10 metrów / 33 stopy z

TDI Mixed Gas CCR
Gwarantujemy
TDI Mixed Gas CCR
Po kursie
TDI Mixed Gas CCR
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.