TDI Mixed Gas CCR
Najbliższy termin: 10.06.2024
Cena kursu: 7400 zł
TDI Mixed Gas CCR
Opis kursu

Kurs TDI Mixed Gas CCR Diver to Twój kolejny krok w nurkowaniu  (CCR), dające możliwość eksploracji na nieco większe głębokości. Jako TDI Air Diluent Decompression CCR Diver lub Helitrox z CCR, ten kurs otwiera przed Tobą drzwi do nurkowania z mieszankami gazowymi.

Podczas tego kursu będziesz korzystać z najnowszej technologii CCR, która pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego gazu i zapewnia optymalną mieszankę oddechową, niezależnie od głębokości, utrzymując stałe ciśnienie parcjalne tlenu (PPO2). Podczas nurkowań Twój  instruktor  TDI  przekaże wszystkie niezbędne umiejętności do prowadzenia nurkowań z CCR, wykorzystując trimix jako gaz rozcieńczający z zawartością  tlenu sięgające nawet 16 procent przy maksymalnej głębokości 60 metrów / 200 stóp.

Kurs TDI Mixed Gas CCR Diver to Twoja szansa na poszerzenie swoich możliwości i eksploracji podwodnego świata na jeszcze większe głębokości. Wraz z postępem w swojej przygodzie nurkowej, zyskasz pewność siebie i umiejętności, które pozwolą Ci na bezpieczne i satysfakcjonujące nurkowania z CCR, wykorzystując mieszanki gazowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Cena 7400 Brutto + cena gaów+ wyjazd

TDI Mixed Gas CCR
Wymagania

1. Minimalny wiek 18 lat

2. zalogowanych 50 godzin oraz  minimum 50 nurkowań na konkretnym rebreatherze. Nurkowania muszą być głębsze niż 9 metrów / 20 stóp, co najmniej 20 musi być głębsze niż 30 metrów / 100 stóp, a co najmniej 10 nurkowań wymagających stopniowej dekompresji. Jeśli nurek ma 50 godzin na innej jednostce CCR uznanej przez TDI, wymagane jest tylko 25 godzin/25 nurkowań, aby nurkować się na konkretnej jednostce.
Crossover

Przed wskaż dowód co najmniej 10 zarejestrowanych nurkowań CCR w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

3.Być certyfikowanym na poziomie TDI Air Diluent Decompression Procedures Rebreather/ TDI CCR Helitrox Diluent Decompression Procedures Diver kurs lub równoważny z agencji uznanych przez TDI

TDI Mixed Gas CCR
Przebieg kursu

Wody otwarte

1. ćwiczenia na wodzie otwartej mogą być wykonane z diluentem powietrznym

50 m holowanie po powierzchni nurka CCR musi zostać ukończone przed przeprowadzeniem nurkowań szkoleniowych z rozcieńczalnikiem Trimixowym

2. Minimum 360 minut nurkowań na wodach otwartych  w ciągu minimum 6 nurkowań, w tym 1 konfiguracji sprzętu i nurkowanie z diluentem  powietrza do maksymalnie 40 metrów / 130 stóp i minimum 60 minut.

3. Wszystkie kolejne nurkowania mają być wykonywane  stopniowo w stopniu nie większym niż 10 metrów / 33 stopy z

TDI Mixed Gas CCR
Gwarantujemy
TDI Mixed Gas CCR
Po kursie
TDI Mixed Gas CCR
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.