TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Najbliższy termin: 10.06.2024
Cena kursu: 6340 zł
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Opis kursu

Rozpocznij swoją przygodę z nurkowaniem technicznym dzięki kursowi Tec 40 CCR w Pro Divers!
Kurs Tec 40 CCR to Twój pierwszy krok w dziedzinie nurkowania technicznego. Nauczysz się wszystkich szczegółów dotyczących właściwego przygotowania, sprawdzeń przed nurkowaniem, planowania nurkowań, zarządzania awariami i problemami oraz pracy zespołowej podczas nurkowań z użyciem CCR.

Przyszłość nurkowania technicznego na dużą głębokość należy do rebreatherów typu CCR (zamknięty obieg oddechu), a kurs Tec 40 CCR to miejsce, w którym wszystko się zaczyna. Jeśli interesujesz się nurkowaniem technicznym i chcesz nurkować z użyciem rebreathera, to kurs Tec 40 CCR jest Twoim wejściem do świata nurkowań technicznych. Pierwszy poziom szkolenia wprowadzi Cię w świat rebreatherów typu T CCR, które mogą być elektronicznymi CCR (eCCR) lub manualnymi CCR (mCCR). Podczas kursu skupisz się na rozwijaniu dyscypliny, jaką wymaga bycie nurkiem technicznym, jednocześnie ucząc się szczegółów dotyczących właściwego przygotowania, sprawdzeń przed nurkowaniem, planowania nurkowań, zarządzania awariami i problemami oraz pracy zespołowej podczas nurkowań z użyciem CCR.

Dołącz do Pro Divers i otwórz drzwi do fascynującego świata nurkowań technicznych. Poznaj nowe możliwości i zdobądź umiejętności niezbędne do nurkowania na większe głębokości. Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez ten pierwszy krok na drodze do technicznego nurkowania i zapewnią Ci solidne podstawy oraz niezbędną wiedzę.

Cena 6340 Brutto

TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Wymagania

Wymagania wstępne: PADI Advanced Open Water Diver, PADI Enriched Air Diver (lub kwalifikujące certyfikaty od innej organizacji szkoleniowej) PADI Deep Diver lub dowód 10 nurkowań na 30 metrów / 100 stóp; 30 zalogowanych nurkowań, co najmniej 10 z użyciem EANx głębszych niż 18 metrów / 60 stóp; 18 lat

TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Przebieg kursu

Kurs Tec 40 CCR Diver składa się z trzech głównych działów: rozwój wiedzy, praktyczne zastosowania i nurkowania szkoleniowe.

TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Gwarantujemy
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Po kursie

Po kursie Tec 40 CCR będziesz potrafił/potrafiła bezpiecznie zaplanować i wykonać  nurkowania z użyciem CCRa w warunkach porównywalnych, lub lepszych, niż te, w jakich odbywało się szkolenie, w zakresie następujących limitów:

  • Maksymalna głębokość 40 metrów, w warunkach porównywalnych, lub lepszych, niż te, w jakich odbywało się szkolenie.
  • Tlen, oraz diluent powietrzny, lub nitroksowy (określony przez producenta CCRa).
  • Nurkowania bezdekompresyjne, lub nurkowania z ograniczoną dekompresją (nie więcej niż jeden wymagany przystanek, z czasem nie dłuższym, niż 10 minut).

 

Ukończenie kursu uprawnia również, po zdobyciu pewnego doświadczenia w nurkowaniu z CCRem, do udziału w kursie Tec 60 CCR, który przygotowuje do głębszych i bardziej skomplikowanych technicznych nurkowań rebreatherowych. Będziesz mógł również wziąć udział w programie PADI Tec CCR Qualifier, umożliwiającym nurkowanie na innym modelu CCRa, na poziomie uprawnień Tec 40 CCR Diver.

TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.