TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Najbliższy termin: 10.06.2024
Cena kursu: 7400 zł
TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Opis kursu

Kurs Tec 60 CCR Diver to drugi stopień szkolenia nurkowania technicznego z użyciem rebreatherów typu T CCR. Po ukończeniu tego kursu, rozszerzysz swoje przygody nurkowe z użyciem CCR na maksymalną głębokość 60 metrów/200 stóp. Nauczysz się wykonywać wiele przystanków dekompresyjnych, radzić sobie z problemami związanymi z rrebreatherem oraz nurkować z użyciem trimixu/helioxu jako diluentu. To naprawdę duże wyzwanie, ale jeśli poważnie podchodzisz do bycia nurkiem tec CCR, to ten kurs jest dla Ciebie kolejnym krokiem.

Podczas kursu Tec 60 CCR Diver opanujesz zaawansowane techniki nurkowania, zdobędziesz umiejętności niezbędne do wykonywania bezpiecznych nurkowań na większe głębokości. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci cieszyć się nurkowaniem na jeszcze wyższym poziomie.

Dołącz do grona nurków Tec 60 CCR z Pro Divers i poszerz swoje horyzonty nurkowe. Czekają na Ciebie fascynujące przygody pod wodą na głębokościach, które wielu nurków może tylko sobie wyobrazić. Zdobądź umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania na zaawansowanym poziomie i kontynuuj rozwijanie swojej pasji nurkowania.

Cena 7400 pln +gazy+wyjazd

TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Wymagania

Wymagania wstępne: Tec 40 CCR Diver lub świadectwo kwalifikacyjne od innej organizacji szkoleniowej, dowód 150 zalogowanych nurkowań, z co najmniej 25 nurkowaniami i 50 godzinami doświadczenia, typ T CCR używany na kursie z zewnętrznym systemem ratunkowym zgodnie z zasadami Tec 40 CCR Diver. Co najmniej 10 z tych nurkowań musi być głębszych niż 30 metrów / 100 stóp.

TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Przebieg kursu

Kurs Tec 60 CCR Diver składa się z trzech głównych działów: rozwój wiedzy, praktyczne zastosowania i nurkowania szkoleniowe.

TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Gwarantujemy
TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Po kursie

Będziesz potrafił /potrafiła zaplanować i wykonać bezpieczne nurkowanie dekompresyjne do max. gł. 60m z gazem normoksycznym jako diluent

TEC 60 CCR Hollis Prism2 Diver
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.